Fiyatlandırma

Şirketimizin Hizmet Bedeli Hakkında Bilgi Edinin

DENİZLİ GENEL TEMİZLİK FİYATLANDIRMA

Siz değerli müşterilerimizin satın alacağı temizlik hizmetinin türüne göre değişiklik göstermektedir. Bir şirketten fiyat ve teklifleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır.

Öncelikle Denizli Genel Temizlik satın alacağınız temizlik hizmetini yerinde incelemeden fiyat vermez. (inşaat sonrası temizlikte 300 metre kare üstü için geçerlidir.)

Aradığınız temizlik şirketi temizlenecek alanı görmeden teklif verdiği taktirde ciddiye almamalısınız.

Göndereceğimiz uzman experimiz temizlik yapılacak olan yapının metrekaresi, mimari yapısı, zeminin türü, camların sayısı ve konumu kullanacak olduğumuz temizlik tekniklerini ve buna bağlı olarak fiyat ve maliyeti değiştirecek unsurları da göz önünde bulundurarak bir fiyat belirler Bu unsurları görmeden ve yerinde keşif yapmadan verilecek fiyat ve teklifler pekde doğru olmayacaktır.

Denizli Genel Temizlik şirketi, fiyatlarını oluştururken çeşitli yöntemler uygulamaktadır. Bu fiyatlandırmalar personel bazlı, proje bazlı, saat ve m2 bazlı olarak adlandırılmaktadır. Personel bazlı Temizlik personeli maaşına, temizlik malzemeleri, sigorta ve yükümlülükleri, temizlik ürünleri ve ekipman giderleri, temizlik şirketi kar oranı eklenerek personel birim fiyatı ortaya çıkarılır Ve bu fiyat üzerinden kaç kisi istenilir ise çarpılır Metrekare bazlı fiyatlandırma halı temizliği, dış cephe temizliği, zemin bakımı ve cilalama uygulamaları,inşaat sonrası temizlik için kullanılmaktadır.

Her birinin temizlik uygulaması ve kullanılan temizlik kimyasallar ve ekipmanlar farklı olduğu için farklı m2 birim fiyatları bulunmaktadır.

Temizlik yapılacak olan alanın toplam metrekaresi hizmetin metrekare birim fiyatıyla çarpılarak fiyatlandırma yapılmaktadır

ŞİMDİ ARA Whatsapp